קבוצות רכישה: הבנקים סרבו, שיא מימון אישרו

tim-evans-88330-unsplash

קבוצה הרכישה "לב המטמונים" בגבעת זאב נתקלה בסירוב בבנקים והיו על סף ייאוש * ואז נכנסה חברת 'שיא מימון' לתמונה ובתוך תקופה קצרה עברו כל חברי הקבוצה חיתום מלא * הרב יחזקאל ריינר: "'שיא מימון' עשו עבודה מקצועית ביותר"!

קבוצת הרכישה "לב המטמונים" בגבעת זאב היתה תקועה במשך מספר שנים בגלל נושא המימון לפרויקט. חברי ועד הקבוצה נדדו בין הבנקים השונים ורובם סירבו בכלל לדבר איתם (כמו שהבנקים עושים לכל קבוצה רכישה אחרת), עד שלבסוף הם קיבלו אישור מאחד הבנקים שהודיע כי הוא מוכן לבדוק את חברי הקבוצה ולאחר מכן יתן תשובה סופית.

למרות שמדובר בקבוצה לא גדולה במיוחד, 48 חברים, לקח לבנק יותר משנה (!) לבדוק את חברי הקבוצה ורק לאחר מכן הודיעו להם, כמה צפוי, כי הם לא יעניקו את המימון לקבוצה.

נקל לתאר את עוגמת הנפש שנגרמה לחברי הקבוצה, שגם כך חיכו כל הרבה זמן.

ואז הם הגיעו ל"שיא מימון".

מספר הרב יחזקאל ריינר, מראשי הקבוצה: "שמענו הרבה דברים טובים על העבודה המקצועית של חברת "שיא מימון", נפגשנו איתם, סיפרנו להם הכל, הראנו להם את כל המסמכים וכו', וכבר בפגישה הראשונה קיבלנו את התחושה כי אנחנו בידיים מקצועיות.

"ב'שיא מימון' לקחו את הפרויקט ברצינות ובתוך זמן קצר הכל החל התקדם. היו הרבה מאד בעיות בדרך, בעיקר כי רבין מחברי הקבוצה הם אזרחי חו"ל, אבל הכל נפתר במהירות ובמקצועיות. ב"ה, בתוך תקופה קצרה כל הקבוצה עברה חיתום, למרות שהיו כאלו שהיינו בטוחים שנאלץ להוציא אותם מהקבוצה בגלל בעיות מימון פרטיות שלהם, אבל ב'שיא מימון' מצאו לכל אחד פתרון אישי וכולם קיבלו בסוף את הכסף. אני מכיר את התחום וזה נדיר שכל חברי הקבוצה יקבלו אישור למימון.

"אני ממליץ בחום על 'שיא מימון', הם עשו עבודה ממש מקצועית!

קבלן? יזם נדל"ן? בעל נכס?
בוא לשמוע על המסלול החדש להלוואה מוגדלת בתנאים מועדפים

השאירו פרטים עכשיו ותזניקו את העסק שלכם קדימה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מעוניין בהלוואה?

צור קשר עם המומחים